Eğitim Talebi

Video Düzenleme Eğitimi


Güncel versiyon ile her seviyede eğitim imkanı

Adobe Premiere Pro sektör standartı bir video düzenleme yazılımıdır. Eğitimde temel amacım sizlere ezber yaptırmadan video düzenlemenin temellerini göstermektir. Adobe Premiere Pro ile kendi videolarınızı nasıl düzenleyeceğinizin yanı sıra aynı zamanda; geçişleri nasıl yapacağınızı, seslerle nasıl çalışacağınızı, renk düzenlemeleri yaparak videolarınızı etkili bir hale getireceğinizi, video hızlandırma ve yavaşlatma gibi işlemleri, videolar üzerinde efekt işlemleri yapmayı, anahtar kare ile nasıl animasyon vereceğinizi ve bunun yanında kendi kurgularınızı yaparken yararlanabileceğiniz sektör ipuçlarını da sizlerle paylaşacağım. Eğitimler genellikle her seviyeye yönelik olduğu için size özel bir eğitim programı çıkartılmaktadır. Kurum ya da toplu eğitimler için de aynı şekilde seviyeye göre eğitim programı uygulanmaktadır.

Eğitim için gerekli olanlar?

İnternet’ e bağlı bir bilgisayar

Adobe Premiere Pro CC

Adobe After Effects

Bu eğitimi kimler almalı?

Kendi videolarını kendisi düzenlemek isteyen; başta video içerik üreticileri olmak üzere, sosyal medya yöneticileri, Youtuber’lar…

Aradığı soruların cevaplarını bulamayanlar tek elden profesyoneline sorarak öğrenmek isteyenler…

Sinema ve televizyon gibi bölümleri okuyanlar…

Televizyon kanallarında çalışmaya başlayacak kurgucular…

Seyahat videolarını düzenlemek isteyenler…

Eğitim videoları düzenlemek isteyenler…

Şirket içi videolarını daha iyi tasarlamak isteyenler…

Video düzenleme alanında internet eğitimleriyle kafası karışanlar…

Eğitim ücretleri ne kadar? Ücretsiz eğitimler de olacak mı?

Ücretsiz eğitimlerime hem Youtube hem de Zoom programı ile devam edeceğim. Ancak ücretli eğitimler de amacım gerçekten bu işi çekirdekten öğrenmek isteyenlerle buluşmak, birebir çözümler üretmek ve video düzenleme becerilerini temelden aksatmadan geliştirmektir. Bunun için de elimden geldiği kadar yardımcı olmayı istiyorum. Ücretli eğitimlerin saatini diğer eğitmenlerin yaptığı gibi taban fiyatına indirdim. Form aracılığıyla benimle iletişime geçerek ücret ve alacağınız ders hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Eğitimi aldıktan sonra ne olacak?

Youtube ya da sosyal mecralarda beni tanıyorsanız eğitim için her anlamda fedakarlık yaptığımı görüyorsunuzdur. Bugün Youtube’da 15bin, Facebook’ta 2bin ve diğer mecralarda da yine 1binden fazla kişiyle büyük bir aile olduk. Bunda en büyük pay elbette ortak çerçevemiz olan video düzenleme… Bu yüzden eğitim aldıktan sonra da her an yanınızda olacağımı bilmenizi can-ı gönülden isterim. 

Altta yer alan form aracılığıyla bana ulaşabilirsiniz.